megantech
Polish Flag

Grafen dwuwarstwowy na folii miedzi

Grafen dwuwarstwowy na Cu

Grafen jedno/ dwywarstwowy na folii miedzianej o wymiarach 2" x 4''

Kod produktu:  S-D-Cu-2X4

Grubość folii : 20 mikronów

Właściwości:

Grafen którym pokryta jest folia miedziana, jest w przeważającej mierze jednowarstwowy, z dodatkiem 10%-30% wysepek grafenu dwuwarstwowego.

Produkt łączący cechy grafenu jedno- i dwuwarstwowego na folii Cu jest doskonałą, tańszą alternatywą dla grafenu jednowarstwowego na folii miedzi.Obrazy SEM grafenu  jedno- i dwuwarstwowego na folii miedzi:

SEM

Dostarczane przez nas powłoki grafenowe powstają na foliach miedzianych tworząc spójną całość na całej powierzchni struktury bazowej. Grafen znajduje się na obydwu stronach folii miedzianej.

Jeśli chciałbyś zamówić folię miedzi pokrytą grafenem tylko z jednej strony, złóż nam zapytanie drogą e-mail opisując pożądane parametry produktu.

Trawienie bazowych folii miedzianych umożliwia późniejsze przenoszenie powłok węglowych na inne substraty, takie jak szkło, dwutlenek krzemu lub tworzywa sztuczne.

Nie posiadamy informacji o degradacji grafenu CVD podczas przechowywania w bezpiecznym, suchym miejscu. Wszystkie produkty dostarczamy wraz z anglojęzycznym opracowaniem Safety Datasheet. Folia miedziana pokryta jedno/ dwuwarstwowym grafenem może z czasem zmienić zabarwienie wskutek powolnej oksydacji miedzi, jednak pozostaje to bez wpływu na właściwości powłoki grafenowej.

Zastosowanie:

  • badanie efektywnego przenoszenia grafenu (skontaktuj się z nami, aby uzyskać bliższe informacje)
  • przezroczyste powłoki przewodzące: ten produkt może być preferowany, zamiast jednowarstwowego grafenu na folii miedzi, ponieważ zapewnia lepsze pokrycie metalu i wyróżnia się mniejszą wytrzymałością arkusza
  • badania właściwości grafenu

Jeśli chciałbyś zamówić grafen już w postaci przeniesionej na substraty SiO2 lub Si i poszukujesz tańszej alternatywy dla grafenu jednowarstwowego, zastanów się nad użyciem wafli grafenu jedno/ dwuwarstwowego na SiO2 lub wafli grafenu na krzemie.

Produkty wyżej opisane możemy dostarczyć w różnych rozmiarach oraz ilości pod specyfikację klienta przeprowadzającego badania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Jeśli do Twoich prac laboratoryjnych bardziej przydatny będzie produkt pokryty w większości jedną warstwą grafenu, polecamy nasz jednowarstwowy grafen na miedzi.

megantech

Vistitors: