megantech
Polish Flag

Reaktory ATLAS Potassium

ATLAS POTASSIUM to lider wśród reaktorów laboratoryjnych. Technologia Syrris posiada niezwykle wysoką wydajność, precyzję pomiaru. REAKTORY ATLAS POTASSIUM znalazły wszechstronne zastosowanie u tysięcy klientów na całym świecie. W Polsce dostępne są za naszym pośrednictwem od 2009 roku.

Sercem reaktora POTASSIUM jest naczynie reakcyjne z płaszczem grzewczo-chłodzącym, dostępne w wielu opcjach kształtów i pojemności w zakresie od 50 ml do 5 litrów.

Naczynia  oferujemy w wersji standardowej  lub w wersji z płaszczem olejowym i płaszczem próżniowym. Dostępne są w kształcie okrągłodennym i półokrągłodennym. W części spustowej naczynia znajduje się specjalny zawór, umożliwiający całkowite opróżnienie z mieszaniny reakcyjnej.

Najbardziej popularne wśród naszych klientów są naczynia wykonane ze szkła borokrzemowego oraz ze stali nierdzewnej.

Unikalne rozwiązanie producenta reaktorów ATLAS umożliwia zastosowanie jednej pokrywy dla naczyń reakcyjnych o pojemności od 50 ml do 5 litrów.

Klamra szybkorozłączalna stanowi bezpieczne mocowanie dla reaktora, i  gwarantuje prostą wymianę naczyń podczas gdy pokrywa, czujniki i mieszadło pozostają w niezmiennej pozycji.

Pokrywa posiada standardowo 7 portów zwanych kroćcami, w tym:

  • 1 port pionowy B24
  • 3 porty  B19 umieszczone pod kątem 15 stopni
  • 1 port port B29 dla skraplacza, lub innego urządzenia
  • 2 porty pionowe GL18

megantech

Vistitors: