megantech
Polish Flag
Reaktory ATLAS Sodium - bezpieczne reakcje w kolbach

Reaktory laboratoryjne ATLAS SODIUM to wysokowydajne systemy łączące  zalety wysokoprecyzyjnego mieszania mechanicznego przy pomocy szerokiej gamy mieszadeł ze stali nierdzewnej, pokrytych PTFE.

ATLAS SODIUM posiada moduł ATLAS STIRRER SEAL AND GUIDE, który umożliwia szybkie i precyzyjne umieszczenie mieszadła w odpowiednim miejscu wewnątrz naczynia, z manualną regulacją wysokości.

System można rozbudować na wiele sposobów, dodając np. pompy, kontrolę temperatury, kondensatory i wiele innych funkcji.

Standardowa płyta grzejna ATLAS SODIUM może być eksploatowana w warunkach od temperatury pokojowej do 280°C. Oferujemy także reaktory ATLAS SODIUM z płytą grzejną do 350°C.

Aparatura dodatkowa - Pompa automatyczna ATLAS Syringe Pump

Pompa strzykawkowa ATLAS

Pompa strzykawkowa ATLAS jest idealnym uzupełnieniem reaktorów ATLAS. Umożliwia dozowanie w trybie ciągłym jednego odczynnika, lub dozowanie  dwóch strumieni odczynników w trybie ciągłym, lub w trybach niezależnych. 

Całkowita kontrola pH w systemie ATLAS jest możliwa po podłączeniu do reaktora pompy ATLAS, oraz modułów pH PROBE AND NODE.

megantech

Vistitors: