megantech
Polish Flag

Oprogramowanie ASIA Manager

Asia Manager PC

 

 

Asia Manager Software to proste w obsłudze, niezwykle intuicyjne oprogramowanie do całkowicie automatycznej kontroli systemów mikroreaktorowych ASIA.  Pozwala na ustawianie parametrów istotnych dla użytkownika, np. wymagany czas reakcji chemicznej, poziomy temperatur oraz ilości reagentów, poziom stężeń etc. 

ASIA logo

Oprogramowanie przelicza natężenia przepływu, czasy trwania etc, także w odniesieniu do skomplikowanych, wieloetapowych reakcji chemicznych. Dzięki temu, możliwa jest pełna automatyzacja całego procesu, w tym kontrola temperatury, natężeń przepływu, pobieranie próbek i odbiór produktów reakcji.

Wszystkie podłączone do komputera urządzenia zostają automatycznie wykryte a ich status jest monitorowany na bieżąco. Istnieje możliwość otwarcia plików z poprzednich eksperymentów, wybierając go z listy - lub tworzenia nowych schematów eksperymentów, korzystając z szerokiej gamy ustawień.

Przygotowanie nowego eksperymentu na komputerze jest nieskomplikowane i trwa ok. minutę.

W czasie trwania eksperymentu, dane z reakcji takie jak poziom temperatury, poziom ciśnienia i natężenia przepływu można wyświetlać na wykresie i śledzić online. Po zakończeniu pracy, dane zachowują się automatycznie w jednym arkuszu kalkulacyjnym.

Oprogramowanie komputerowe Asia Manager PC Software jest najbardziej zaawansowanym i wszechstronnym narzędziem w rękach osób przeprowadzających reakcje chemiczne w przepływach ciągłych.

megantech

Vistitors: